Witaj na Belarus Private Guide, City Tours, Transfer

Szanowni Państwo!

    

Serdecznie witamy Was na stronie internetowej firmy DariaTour!

     Firma DariaTour zajmuje się organizacją wycieczek oraz wypoczynku na terenie całej Białorusi. Specjalizujemy się głównie w obsłudze turystów polskojęzycznych oraz obsługi w języku angielskim. Staramy się zapewnić swoim gościom nie tylko dobrą jakość usług ale również indywidualny stosunek do każdego turysty.  Traktujemy każdego naszego klienta jako wielkiego gościa i dbamy o jego zadowolenie i ponowny powrót do Białorusi.

     W ciągu dwóch lat udało nam się zdobyć zaufanie klienta oraz ukształtować dobrą opinię wśród partnerów.

 

Dla Państwa oferujemy:

* sprawdzone przewodnicy w języku polskim i angielskim w Mińsku, Grodnie, Brześciu, Gomelu, Witebsku i  innych miastach Białorusi;

* organizacja wycieczek po muzeach i parkach narodowych (muzeum Mickiewicza w Zaosiu, zamek w Mirze, Nieswiżu, Białowieży, skansen w Dudutkach i t.p.)

* pilotaż i usługi tłumacza (polski oraz dwujęzyczni tłumacze) na terenie całej Białorusi;

* organizacja imprez biznesowych i konferencji;

* wsparcie noclegowe i gastronomiczne;

* transport;

* inne usługi turystyczne.

Obsługujemy grupy zorganizowane, turystów indywidualnych,  grupy pielgrzymkowe, grupy dziecięce, wycieczki biznesowe i inne.

 

Mają Państwo pytania? Prosimy  o kontakt: info.dariatour@gmail.com

+37 254 698 054, +48 608 752 292

Zapraszamy na Białoruś!!!

 

Приглашаем к сотрудничеству гидов по всей территории Беларуси!

Belarus.jpg

3 ostatnich newsów

Muzeum Mickiewicza w Nowogródku - autor : DariaTour 02/06/2017 @ 12:49

Szanowni Państwo,

zapraszamy was na wycieczkę do muzeum Adama Mickiewicza w Nowogróku.

Muzeum Mickiewicza  jest najstarszym literackim muzeum na Białorusi. Pierwsze osoby odwiedziły  muzeum 11 września 1938 roku. W czerwcu 1941 r na muzeum zrzucono bombę przez niemiecką awiację. Ponownie muzeum było otwarte w 1955 roku.

Wystawa muzeum opowiada o życiu i twórczości wybitnego polaka Adama Mickiewicza -poetę, publicystę, działacza społecznego i politycznego. Ekspozycja jest umieszcona w pięciu salach, wśród których mznajduje się pokój dziecięcy, gabinet ojca i salon. Zobaczyć tutaj można prywatne rzeczy poety: zegarek, okulary oraz rzeczy z jego otoczenia: meble, naczynia, portrety przyjaciół i znajomych, bronzowy model pomnika Mickiewiczu w Paryżu i inne.

W podziemnych salach muzeum znajdują się etnograficzne wystawy "Rysunki życia wiejskiego" i "Swiat kuchni Mieckiewiczów".

W podziemnym pasażu który łączy główny budynek z oficyną znajduje się wystawa poświęcona poemie "Pan Tadeusz". Tutaj są przedstawione wszystkie wydawnictwa  tego dzięła z połowy 19 wieku do dziś, jak również tłumaczenia poemy na różne języki.

 

Zwiedzanie muzeum jest możliwe w języku polskim codziennie (oprócz poniedziałków) od 9.00 do 18.00

Zwiedzanie trwa ok. 1h -1h,30 min.

 

Cena*, zwiedzanie muzeum Mickiewicza:

  1-25 os. 26-50 os.
Przewodnik w j.polskim, do 1,5 h 40 euro 60 euro
Bilety 1.5 euro/dorosły, 1 euro/dziecięcy

 

Mają Państwo pytania lub chcą Państwo zamówić wycieczkę z przewodnikiem w języku polskim prosimy o kontakt: info.dariatour@gmail.com


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

muzeum Mickiewicza bialoros nowogrodek zwiedzanie w jezyku polski polski przewodnik  w nowogrodku zwiedzanie po polsku nowogrodek muzeum mickiewicza dom muzeum gdzie sie urodzil mickiewicz zwiedzanie nowogrodek przewodnik polski zwiedzic bialorus zamowic przewodnika na bialorusi zwiedzanie oplata jak zamowic przewodnika dla grupy zwiedzanie minska nowogrodka grodna gomel witebsk bialoruski przewodnik w minsku w nowogrodku wystawy muzeum  godziny otwarcia transfer zwiedzic muzeum mickiewicza

Read more...


Obiad w Dudutkach - autor : DariaTour 05/05/2017 @ 12:25

Szanowni Państwo,dudutki_jeda.jpg

 zwiedzając Mińsk oraz skansen w Dudutkach zapraszamy do smakowania kuchni białoruskiej w restauracji skansenu w Dudutkach. Oferta jest ukierunkowana dla grup od 10 osób. Rezerwacja obiadu jest przyjmowana minimum za 2 dni przed przyjazdem grupy.

 

Przykładowe menu:

Zupa grzybowa,

kielbaski domowe,

ziemniaki gotowane,

placki białoruskie,

nalesnik z miodem,

cherbata,

chleb,

woda

Dodatkowo jest możliwość zamawiania trunków alkocholowych własneo wyboru

 

Cena: 8,5 euro od osoby

 

 

Zapraszamy!

Mają Państwo pytania lub chcą Państwo zamówić usługę? Prosimy  o kontakt: info.dariatour@gmail.com

 

 

 

 

Read more...


Muzeum Marca Chagalla w Witebsku  mark_Chagall.jpg

Marc Chagall to chyba najsłynniejszy białoruski artysta, a jego muzeum jest najczęściej odwiedzane przez turystów z Zachodu, z Ameryki Północnej i Izraelu.

Marc Chagall to jeden z najbardziej znanych tubylców Białorusi wszechczasów. Chagall jest znany na całym świecie ze swoich surrealistycznych obrazów.
Chagall urodził się w Witebsku, 7 lipca 1887 roku, studiował w Petersburgu. Wyjechał do Paryża w 1910 roku, gdzie przyczynił się do rozwoju szkoły kubizmu. Przed pierwszą wojną światową w 1914 roku, wrócił do Witebska. Po rewolucji w 1917 roku został powołany komisarzem sztuki w Witebsku, gdzie założył szkołę malarską. W 1920 roku Chagall przeniósł się do Moskwy, a następnie z powrotem do Paryża. Podczas II wojny światowej, wraz z żoną przeniósł się do Stanów Zjednoczonych. W 1944 roku zmarła jego żona, a następnie Marc Chagall przez kilka lat nie malował. W 1960 Chagall tworzy witraży  dla Hadasskogo centrum medycznego w Jerozolimie, a następnie tworzy na całym świecie, m.in. w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii. Marc Chagall zmarł we Francji w 1985 roku.

Sztuka Chagalla jest trudna do sklasyfikowania. Był wielkim pasjonatem awangardy, jego praca była ciągle na granicy sztuki masowej i pojawiających się tendencji, w tym kubizmu, fowizmu i surrealizmu.


Muzeum Marca Chagalla

Muzeum Marca Chagalla  zostało otwarte w 1992 roku i jest jednym z najciekawszych muzeów na Białorusi. W swojej kolekcji muzeum ma ponad 300 oryginalnych dzieł sztuki. W muzeum również są wyświetlane reprodukcje niektórych z najbardziej znanych dzieł Chagalla.

Istnieje również druga część muzeum Chagalla, marc_chagall2.jpgktóry został otwarty w 1997 roku. Znajduje się w domu rodziców Chagalla, w którym artysta spędził dzieciństwo. Kluczowym obiektem w muzeum jest sam budynek, w którym mieszkał Marc Chagall z rodzicami. Na wystawie są przedmioty z życia codziennego XIX-XX wieku, kopie archiwalnych zdjęć i dokumentów artysty dotyczących jego życia i twórczości oraz zycia  jego rodziny. Wystawione są kilka przedmiotów, które należały do rodziców Chagalla.

Wystawa składa się z następujących części (pokoje): "Bakaleja", "Pokój chłopców", "Salon", "Pokój Czerwony", "Kuchnia". Autorem projektu wystawy jest Jury Czerniak. Wnętrze domu zostało zrekonstruowane dzięki dokumentom archiwalnych i dziełam Marca Chagalla w Witebsku.

Zapraszamy do zwiedzania muzeum Marka Chagalla z przewodnikiem w języku polskim.

Jeżeli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt: info.dariatour@gmail.com

 

 

 

Przewodnik miejski po Witebsku w j.polskim, muzeum Marka Szagala, muzeum Marca Chagalla w Witebsku, zwiedzanie muzeum Chagalla z przewodnikiem w języku polskim, transfer Witebsk, Grodna, Mińsk, zamówić transfer MSQ Witebsk, Mark Chagall historia, muzeum, dzieciństwo

Read more...


KONTAKT

Kontakt:

+37 254 698 054

+48 608 75 2292

(Viber, WhatsApp)

 

info.dariatour@gmail.com

Skype: DariaTour

Opłata

Akceptowany sposób opłaty:


paypal.jpg

HOTELE na Bialorusi:

booking.jpg

^ Góra ^